VESZEK szereléket

Eladó és keresett eszközök, felszerelések

Re: VESZEK szereléket

Postby Dino » 2010.05.18. 12:55

Mi van Zolika, te is Senecát olvastál? :evil: :evil: :evil:

Visszatérve az eredeti röppályára, van a Nimródban 30-as egyrészes, több fajta is. Most egész jó a készlet - az eddigiektől eltérően - szinte minden típus van.
HFT/FT: Daystate Panther - Edgar Bros 10x42
HFT: Daystate MK4St - Edgar Bros 10x42
Dino
MFTSZ Elnök

Postby Pilátus » 2010.05.18. 22:55

Dino wrote:És kaptál szereléket, mert most hirtelen nekem is kéne egy...

Te Dino,kezdesz nekem gyanús lenni :pitbull: csak nem neked is arra kell amire nekem csak kéne???
Pilátus

Postby Pilátus » 2010.05.19. 00:15

kzozee wrote:
Dino wrote:Ezt majd fordítsd le nekem magyarra légy szíves :evil:

Ezt megkaptad :evil: Nem rossz fordítás, én aki tudtam miről van szó, a magyarázat közben elkezdtem fonalamat veszíteni. :evil:
A lényegét tudom, de persze nem akarom érteni :evil:

A kérdés: hogy jön ide a szerelék? :shock: Különben is, mire teszi? :fejetfalba:

Milyen "értetlen" emberek vannak ITT :mrgreen:... Eddig azt hittem csak a dinoknak van "kemény fejük" és ez vastag bőrrel is jár... De biztos látjátok más fajoknál is járhat ez együtt csak van ahol a sok zsír réteg miatt vatagszik a bőr ,van amelyiknek "a bőre alatt is .... " van ,faja válogatja...A végeredmény úgyan AZ mind kettő "nehéz eset" mert mind kettő tele van a mindent "mozgató" energia dús "lével"...Amelyik faj dúskál a lében annak elemi kötelessége ,hogy "támogassa" a kis kezdő :angyal: fajtársait és ezzel gondoskodjon az "utánpotlásáról"...Különben is, eszköz híjján miért is teszik majd hétvégenként a legfényesebben ragyogó érmeket a kis kezdő fejemre :banan:
Pilátus

Postby Pilátus » 2010.05.19. 00:51

Dino wrote:Mi van Zolika, te is Senecát olvastál? :evil: :evil: :evil:

Visszatérve az eredeti röppályára, van a Nimródban 30-as egyrészes, több fajta is. Most egész jó a készlet - az eddigiektől eltérően - szinte minden típus van.

A fentiektől eltérően van a Z shopban is és a fenti ártól is eltér-ően hatezerért ...Mivel délben már mind a kétfajta(innét is, onnét is) a kezembe lesz ,ezért az egyikket Dabason megkaphatod tőlem,ja ja ja most jutott eszembe ama nemes eszköz hirdetésének képén is egy felszerelt távcső szerepel és oda is van írva szépen ,hogy távcső nélkül DE AZ nincs oda írva kérem szépen ,hogy szerek nélkül...Ami jár(hozzá) az jár...Kérem is szépen... :D Látod ,látod válogathatsz majd kedvedre...
Pilátus

Postby Pilátus » 2010.05.19. 01:06

Hmmm,hmmm...és még az volt fent a kérdés ,hogy jön "ide" a szerelék?? Úgy mint eddig az egyik postán a a aaa másik meg személyesen a kezembe úgy ahogy a képen fel van szerelve..Mert úgye ez már nem is kérdés :wink:
Pilátus

Postby kzozee » 2010.05.19. 07:29

Nehéz feje van ennek a "kézmosó" rómainak :fejetfalba:
Ha egy számítógép van le van fényképezve az asztalon, gondolom, amikor mész érte kapod az asztalt is...
Most jelzem, hogy a szőnyeg sem eladó :!:
kzozee

Postby Dino » 2010.05.19. 09:47

Pilátus wrote:Te Dino,kezdesz nekem gyanús lenni :pitbull: csak nem neked is arra kell amire nekem csak kéne???

Nem tudom Poncius te mit terveztél vele, de én evvel oldottam meg a puska és a távcső közti légrés állandósítását...
HFT/FT: Daystate Panther - Edgar Bros 10x42
HFT: Daystate MK4St - Edgar Bros 10x42
Dino
MFTSZ Elnök

Postby Pilátus » 2010.05.19. 21:30

kzozee wrote:Nehéz feje van ennek a "kézmosó" rómainak :fejetfalba:
Ha egy számítógép van le van fényképezve az asztalon, gondolom, amikor mész érte kapod az asztalt is...
Most jelzem, hogy a szőnyeg sem eladó :!:

A szőnyeg peddig kellene, mert nem lenne olyan hideg a márvány amikor ide katintva és titeket olvasva földre vettem magam hasamat fogva a nevetéstöl :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ... Hírnökeim épp most jelentették ,csibész Kalmárok szállják meg Érdet és minden értékes portékát felvásárolnak és úgy értesítettek ,hogy téged is megkörnyékezett a kalmárok kalmárja ,egy fő Kalmár...A kalmárokkal csak óvatosan mert ezek mindig célba találnak...Remélem ezt most elvétik....Mert ha nem, akkor "szétlővök" ááám hétvégén és utána "mosom kezeimet"...
Pilátus

Postby Pilátus » 2010.05.19. 21:46

Dino wrote:
Pilátus wrote:Te Dino,kezdesz nekem gyanús lenni :pitbull: csak nem neked is arra kell amire nekem csak kéne???

Nem tudom Poncius te mit terveztél vele, de én evvel oldottam meg a puska és a távcső közti légrés állandósítását...

Értem kedves Dino de az a légrés minél nagyobb legyen a távcsöved és az én kiszemeltem között...Mert látod fent ,mindjárt harapos a kedvem és most is, ennyire= :ehes: Már reggel meg is jött a szerelék...Nem tudom minek sietnek ilyen gyorsan ,hisz nekem elég lenne szombaton is az érkezése ,hogy fel tegyem...Csak addigra egy kicsit le kell "szerelnem" egy kicsit valamit amiben a tapasztalt sporttásak biztos segítenek kérdezném is egyik kedvenc szőnyeg árúsomat van e valami leszerelő akciója... :lol:
Pilátus

Postby kzozee » 2010.05.19. 22:02

Szerencsés helytartó, éppen jött egy szőnyeg, de repülő fajta, szóval kell néhány ezres, hogy ráállva felmászhass. :evil:
kzozee

PreviousNext

Return to Adás-vétel