Sportorvosi- és pszichológiai vizsgálat

Hazai versenyekkel és egyéb rendezvényekkel kapcsolatos témák

Re: FT Országos Bajnokság 2010 Debrecen-Bánk

Postby Dino » 2010.05.31. 13:09

doki wrote:IGEN! Meg megmutatod ezt a körlevelet.

:evil: :up:
HFT/FT: Daystate Panther - Edgar Bros 10x42
HFT: Daystate MK4St - Edgar Bros 10x42
Dino
MFTSZ Elnök

Postby kzozee » 2010.05.31. 16:00

kzozee wrote:
Pilátus wrote: NAAA NEEEE MÁÁÁ...Akkor nekem is el kell menni pszichológushoz??????????

Neked különösen, sőt, ha meg nem haragszol: szerintem az ilyeneknek találták ki!

Érdekel is az eredményed.

Ja, :evil:
kzozee

Postby Pilátus » 2010.05.31. 16:49

kzozee wrote:
kzozee wrote:
Pilátus wrote: NAAA NEEEE MÁÁÁ...Akkor nekem is el kell menni pszichológushoz??????????

Neked különösen, sőt, ha meg nem haragszol: szerintem az ilyeneknek találták ki!

Tuuuudtam....A "eredményemre"(?),láátni fogod ne aggódj amikor fellépek a dobogóra Bánkon :soon: Hidd el megértelek,hogy a 16-osok kiváncsiak miért is lőnek lassan többet náluk a 7,5-es csoportban lásd Budaörsi HFT :twisted: ...Biztos nagy lehet rajtatok a pszihikai nyomás ,nem is árt ha évente egyszer majd "ki adjátok magatokat" :evil:
Pilátus

Postby foxpro » 2010.05.31. 20:07

Pilátus wrote:
kzozee wrote:
kzozee wrote:

Tuuuudtam....A "eredményemre"(?),láátni fogod ne aggódj amikor fellépek a dobogóra Bánkon :soon: Hidd el megértelek,hogy a 16-osok kiváncsiak miért is lőnek lassan többet náluk a 7,5-es csoportban lásd Budaörsi HFT :twisted: ...Biztos nagy lehet rajtatok a pszihikai nyomás ,nem is árt ha évente egyszer majd "ki adjátok magatokat" :evil:

Nem lesz nehéz dobogóra állnod eddig veled együtt két rugós 7,5J-os induló van :lol: :evil:
foxpro

Postby Pilátus » 2010.05.31. 20:52

foxpro wrote:
Pilátus wrote:
kzozee wrote:
kzozee wrote:

Nem lesz nehéz dobogóra állnod eddig veled együtt két rugós 7,5J-os induló van :lol: :evil:

Forever 7,5 J....Tudjátok, EZ MAJD taktikai érem lessssz...Mert MEGérDEmLem :viragcsokor:...Na de elsőre mindjárt OB érem :oops: ...Pontosítanék ,három az a kettő ,mert Csecsődi úr is rúgós,vagy úgy gondoljátok az Anschütz 380 nyúgodtan inDÚLHATNA a PCP-ben is 8) ....No hallom TE is kacsintgatsz a 7,5-re,mert már be is rúháztál rá,vagy inkább átrúháznád?? Látom ,lassan már kezdődik a pszihikai rostálódás a "Király :?: " kategóriában :evil:
Pilátus

Postby foxpro » 2010.05.31. 21:06

Pilátus wrote:Forever 7,5 J....Tudjátok, EZ MAJD taktikai érem lessssz...Mert MEGérDEmLem :viragcsokor:...Na de elsőre mindjárt OB érem :oops: ...Pontosítanék ,három az a kettő ,mert Csecsődi úr is rúgós,vagy úgy gondoljátok az Anschütz 380 nyúgodtan inDÚLHATNA a PCP-ben is 8) ....No hallom TE is kacsintgatsz a 7,5-re,mert már be is rúháztál rá,vagy inkább átrúháznád?? Látom ,lassan már kezdődik a pszihikai rostálódás a "Király :?: " kategóriában :evil:

Csecsődi saját választása szerint PCP7. Feljebb szabad indulni az erősorrendben, csak lentebb nem :lol:

Ja vettem Gagától egy HW77-et, úgyhogy vigyázz lehet, hogy tényleg R7-ben indulok a végén. Csak csillog az az érem, hogy a kupát ne is említsem. :evil:

Forever 7,5J :?: Mindenesetre neked még pár évig biztos :evil:
foxpro

Re: Sportorvosi- és pszichológiai vizsgálat

Postby Pilátus » 2010.05.31. 22:40

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:(jól eset,mint a mai vacsora) Jóóó ,hogy mondod kupa is lesz? :banan: Mekkora lesz ,csak hogy a témánál maradjunk :roll: Az a választás inkább egy rossz ablak választás lehetett...Csak megérett az idő arra ,hogy feljebb lépj mert úgye a szabálykönyv szerint az "erősorrend" az rúgossal kezdődik :wink: Nem is tudom mivan abban a 16-os kategóriában,mert a múltkori versenyen is egy sötét napszemüveges ,sötét rúhás akart rám tukmálni valami MK4 -et csak a számokban nem tudtunk megegyezni mivel Ő. mindig MK4-ről beszélt én meg MK3-ról így hát nem jútottunk 4-ről 3-ra...(Úgy látszik nagyon szereti a "nagy számokat") Gyere,gyere csak nyúgodtan itt mindenkit örömmel látunk és jól esik ,hogy ennyire "mellém akarsz állni"(a dobogóra) :loool: Ja,Forever 16J :?: Meddig is ?? :evil2: :evil2: :evil2: :evil2: :evil2: :evil2: :evil2: és fél
Pilátus

Postby foxpro » 2010.06.01. 09:10

Pilátus wrote:Csak megérett az idő arra ,hogy feljebb lépj mert úgye a szabálykönyv szerint az "erősorrend" az rúgossal kezdődik :wink:

A szakterületedet érintve a repülőmodellezés is a felhúzós a gumis modelleknél kezdődik :lol: Ott is abban vagy még :?: :mrgreen:
foxpro

Postby Dino » 2010.06.01. 09:26

foxpro wrote:A szakterületedet érintve a repülőmodellezés is a felhúzós a gumis modelleknél kezdődik :lol: Ott is abban vagy még :?: :mrgreen:

Szerintem inkább a csattogós lepkénél :evil: :evil: :evil:
HFT/FT: Daystate Panther - Edgar Bros 10x42
HFT: Daystate MK4St - Edgar Bros 10x42
Dino
MFTSZ Elnök

Postby foxpro » 2010.06.01. 09:30

Dino wrote:
foxpro wrote:A szakterületedet érintve a repülőmodellezés is a felhúzós a gumis modelleknél kezdődik :lol: Ott is abban vagy még :?: :mrgreen:

Szerintem inkább a csattogós lepkénél :evil: :evil: :evil:

Image

A HW100-t hamar eldugta az tény :!:
foxpro

PreviousNext

Return to Versenyek és egyéb események