A célok színe...

Hazai versenyekkel és egyéb rendezvényekkel kapcsolatos témák

Re: A célok színe...

Postby Dino » 2013.09.30. 11:26

Csak egy kis adalék... Ez a sport vadászati szimulációnak indult. A szarvast sem lehet lefújni neonzöldre, hogy jobban lehessen látni a sötétben :evil:
HFT/FT: Daystate Panther - Edgar Bros 10x42
HFT: Daystate MK4St - Edgar Bros 10x42
Dino
MFTSZ Elnök

Postby nzsolt18 » 2013.09.30. 11:29

lehet ez az egész jobb helyen lenne a versenyzőiben.?
Daystate MK3 PE 005
Hawke Airmax SR 12 6-18*44
JSB EE
nzsolt18
MFTSZ elnökségi tag

Postby sörnyitó » 2013.09.30. 11:40

Dino wrote:Csak egy kis adalék... Ez a sport vadászati szimulációnak indult. A szarvast sem lehet lefújni neonzöldre, hogy jobban lehessen látni a sötétben :evil:

Hát az FT már régen nem vadászati szimuláció :)

De már javasoltam egyszer, hogy a HFT-seknek rakjunk ki terepszínű állatot barna KZ-vel :D
sörnyitó
MFTSZ versenyző

Postby D Durst Ferenc » 2013.09.30. 11:46

nzsolt18 wrote:lehet ez az egész jobb helyen lenne a versenyzőiben.?

Nagyon igazad van :!: Ugyanis ez a minden évben visszatérö "gitrágás"(miért van
kevesebb versenyzö stb)csak eltántoritja az esetleg ujonnan jelentkezöket(el sem
jönnek megnézni ,kipróbálni!) :netovabb: Szóval elszomoritó.... :cry:
Földönfutó...
D Durst Ferenc
MFTSZ versenyző

Postby sörnyitó » 2013.09.30. 11:54

D Durst Ferenc wrote:Nagyon igazad van :!: Ugyanis ez a minden évben visszatérö "gitrágás"(miért van
kevesebb versenyzö stb)csak eltántoritja az esetleg ujonnan jelentkezöket(el sem

Ez riasztja el őket? :) hát... :)

De reggel óta ott van a topic a versenyzői szekcióban...
sörnyitó
MFTSZ versenyző

Postby nzsolt18 » 2013.09.30. 12:02

sörnyitó wrote:
D Durst Ferenc wrote:Nagyon igazad van :!: Ugyanis ez a minden évben visszatérö "gitrágás"(miért van

Ez riasztja el őket? :) hát... :)

De reggel óta ott van a topic a versenyzői szekcióban...

nem, nem ez riasztja el őket, de szerintem ezt a vitát nem a nyílt fórumon kéne lefolytatni. ( pontosan azért amit a versenyzőiben írtál, és én spec. a létszám csökkenős résszel teljesen egyet is értek)
Daystate MK3 PE 005
Hawke Airmax SR 12 6-18*44
JSB EE
nzsolt18
MFTSZ elnökségi tag

Postby nymus » 2013.09.30. 12:17

Dino wrote:Csak egy kis adalék... Ez a sport vadászati szimulációnak indult. A szarvast sem lehet lefújni neonzöldre, hogy jobban lehessen látni a sötétben :evil:

A kategóriák miatt mindenképpen meg kell különböztetni a célokat. Akkor nem mindegy, hogy a fekete az valamilyen világosabb szín is lehetne, a sötét háttér előtt? PL. szürke. Érdekes, a németeknek, az angoloknak, spanyoloknak az olaszoknak stb. jó úgy?
De mind1. Legalább is nekem mind1. Mától.
Így sem látom, meg úgy sem.
Itthonról...
Üdv.
..............................
nymus
MFTSZ versenyző

Postby parazstaposo » 2013.09.30. 12:31

Közellátóknak, távollátóknak ne-adjisten színtévesztőknek biztos, h szerencsésebb a sötét-világos színek kombinációja.
Steyr Match + Hawke Sidewinder Tac. 4,5-14x42
parazstaposo
MFTSZ versenyző

Postby Medveczki Zoltán » 2013.09.30. 12:48

parazstaposo wrote:Közellátóknak, távollátóknak ne-adjisten színtévesztőknek biztos, h szerencsésebb a sötét-világos színek kombinációja.

Már bocsánat, de vakoknak meg szélcsengőt. Necsináljunk már Krisztusból bohócot, mert leugrik a keresztről. Ahogy írtam már nem a tudásszinthez kell a követelményt beállítani, hanem fordítva, a követelményekhez kellene a tudást megszerezni. Ha nem így megy, akkor előbb utóbb ismét két fadarabbal lehet tüzet csiholni, vagy várni a villámcsapást. Teljesen felesleges ezen vitatkozni, hiszen nem a színeken múlik kizárólag az eredményesség.
Medveczki Zoltán

Postby parazstaposo » 2013.09.30. 12:58

Medveczki Zoltán wrote:
parazstaposo wrote:Közellátóknak, távollátóknak ne-adjisten színtévesztőknek biztos, h szerencsésebb a sötét-világos színek kombinációja.

Már bocsánat, de vakoknak meg szélcsengőt. Necsináljunk már Krisztusból bohócot, mert leugrik a keresztről. Ahogy írtam már nem a tudásszinthez kell a követelményt beállítani, hanem fordítva, a követelményekhez kellene a tudást megszerezni. Ha nem így megy, akkor előbb utóbb ismét két fadarabbal lehet tüzet csiholni, vagy várni a villámcsapást. Teljesen felesleges ezen vitatkozni, hiszen nem a színeken múlik kizárólag az eredményesség.

Bocs már, h bele mertem ugatni a magasröptű beszélgetésetekbe! Én sajnos ott tartok 42 évesen, h a 18-20 méterre kirakott 15-ös killzonát nem látom a távollátó szemüvegemmel. Tudom agyon kell lőni az ilyen vaksikat.

mod: HFT-ről beszélek
Steyr Match + Hawke Sidewinder Tac. 4,5-14x42
parazstaposo
MFTSZ versenyző

PreviousNext

Return to Versenyek és egyéb események