Betonkeverő

Nem szorosan a lövészethez kapcsolódó témák

Re: FSLK kupa első forduló

Postby norinco » 2013.03.17. 07:39

cica: jó az időpont, ne hallgass senkire :respect:
szvsz manapság egyre inkább nagyobb jelentősége lesz a helyi versenyeknek. pátynak nem vonzáskörzete püspökladány, és fordítva sem.
nomeg: aki lövészetre adja a fejét, elég felnőtt ahhoz, hogy eldöntse, melyik versenyre megy el. :2x2:
norinco

Postby Sam6 » 2013.03.17. 09:08

A korábbi években is törekedtünk arra, ha lehetőség van rá, akkor ne legyen egybeesés. Versenyeink túlnyomó részét pont emiatt a kedvezőtlenebb, vasárnapi napra tettük. Éves szinten átlagosan 60-70 verseny van az országban, így elkerülhetetlen, hogy azonos napon is legyenek versenyek. Ha egy egyesület 15-nél több különféle versenyt is szervez, akkor könnyen érezheti magát áldozatnak. De ha jók az emlékeim, akkor ezt tavaly megbeszéltük! Az észrevétel semmi másról nem szólt, minthogy az új időpont miatt, néhány versenyző visszavonta a nevezését és a közelebbi versenyt választotta, ami az ő szempontjukból teljesen érthető.
Jó versenyzést mindenkinek! Szervezzük, csináljuk, mindannyiunk érdeke, hogy fejlődjön a sport, legyenek új versenyzők bárhol is az országban!
Sam6
MFTSZ versenyző

Postby AirArms » 2013.03.17. 10:31

Sam6 wrote:A korábbi években is törekedtünk arra, ha lehetőség van rá, akkor ne legyen egybeesés. Versenyeink túlnyomó részét pont emiatt a kedvezőtlenebb, vasárnapi napra tettük. Éves szinten átlagosan 60-70 verseny van az országban, így elkerülhetetlen, hogy azonos napon is legyenek versenyek. Ha egy egyesület 15-nél több különféle versenyt is szervez, akkor könnyen érezheti magát áldozatnak. De ha jók az emlékeim, akkor ezt tavaly megbeszéltük! Az észrevétel semmi másról nem szólt, minthogy az új időpont miatt, néhány versenyző visszavonta a nevezését és a közelebbi versenyt választotta, ami az ő szempontjukból teljesen érthető.
Jó versenyzést mindenkinek! Szervezzük, csináljuk, mindannyiunk érdeke, hogy fejlődjön a sport, legyenek új versenyzők bárhol is az országban!

Ha annyira panaszkodni akarnék már rég megtehettem volna mivel mi voltunk érintve legtöbbször. Azért írtam mert most valaki rátok szervezett egyszer akkor mindjárt panaszkodni kezdtek.
CZ-200-S Nikko Diamond 10-50x60
AirArms
MFTSZ versenyző

Postby Maximus » 2013.03.18. 12:33

AirArms wrote:
Sam6 wrote:A korábbi években is törekedtünk arra, ha lehetőség van rá, akkor ne legyen egybeesés. Versenyeink túlnyomó részét pont emiatt a kedvezőtlenebb, vasárnapi napra tettük. Éves szinten átlagosan 60-70 verseny van az országban, így elkerülhetetlen, hogy azonos napon is legyenek versenyek. Ha egy egyesület 15-nél több különféle versenyt is szervez, akkor könnyen érezheti magát áldozatnak. De ha jók az emlékeim, akkor ezt tavaly megbeszéltük! Az észrevétel semmi másról nem szólt, minthogy az új időpont miatt, néhány versenyző visszavonta a nevezését és a közelebbi versenyt választotta, ami az ő szempontjukból teljesen érthető.

Ha annyira panaszkodni akarnék már rég megtehettem volna mivel mi voltunk érintve legtöbbször. Azért írtam mert most valaki rátok szervezett egyszer akkor mindjárt panaszkodni kezdtek.

Hahó mindenki!!!
...csak azért mertem panaszkodni, mert szerettem volna elmenni a pátyi versenyre is, de a ladányira "muszáj" elmennem

A rászervezés soha nem tetszett, úgyhogy nem az aktuális témához fűztem hozzá, hanem az összes sajnálatosan hasonló esethez. Egy új időpont kiválasztásához szerencsésebb lenne pl egy vasárnapi dátum, amennyiben a szombat foglalt...

Nem akartam vitázni, csak a véleményemet írtam meg.
...megint
Maximus
MFTSZ versenyző

Postby nzsolt18 » 2013.03.18. 21:00

Maximus wrote:
AirArms wrote:

Hahó mindenki!!!
...csak azért mertem panaszkodni, mert szerettem volna elmenni a pátyi versenyre is, de a ladányira "muszáj" elmennem

A rászervezés soha nem tetszett, úgyhogy nem az aktuális témához fűztem hozzá, hanem az összes sajnálatosan hasonló esethez. Egy új időpont kiválasztásához szerencsésebb lenne pl egy vasárnapi dátum, amennyiben a szombat foglalt...

:nrohog: :nrohog: :nrohog: :nrohog: :nrohog: :nrohog: :nrohog: :nrohog: :nrohog:
...megint
Daystate MK3 PE 005
Hawke Airmax SR 12 6-18*44
JSB EE
nzsolt18
MFTSZ elnökségi tag

Re: Betonkeverő

Postby fapuskás » 2013.03.18. 21:52

Vazze az a hét vége pont húsvét ott a vasárnap megint necces.
D MERLYN,Nikko D
fapuskás
MFTSZ versenyző

Re: Szállás kérdés

Postby fapuskás » 2013.03.18. 22:31

Akciós :lol: sátor?
D MERLYN,Nikko D
fapuskás
MFTSZ versenyző

Postby Dino » 2013.03.19. 10:27

fapuskás wrote:Vazze az a hét vége pont húsvét ott a vasárnap megint necces.

No problem, csak tegyenek ki pár piros tojást is 60m-re :rifle:
HFT/FT: Daystate Panther - Edgar Bros 10x42
HFT: Daystate MK4St - Edgar Bros 10x42
Dino
MFTSZ Elnök

Postby Maximus » 2013.03.19. 10:49

fapuskás wrote:Vazze az a hét vége pont húsvét ott a vasárnap megint necces.

...én sem arra gondoltam
Maximus
MFTSZ versenyző

Postby Maximus » 2013.03.19. 10:55

nzsolt18 wrote:
Maximus wrote:
Hahó mindenki!!!

:nrohog: :nrohog: :nrohog: :nrohog: :nrohog: :nrohog: :nrohog: :nrohog: :nrohog:
...megint

...és még hányszor fogom ebben az évben :nrohog: :nrohog: :nrohog: :nrohog: :nrohog:
...elegem volt a tavalyi idióta, dafke beszólásokból :evil: :evil: :evil:
...most én leszek a "fagyi" 8)
Maximus
MFTSZ versenyző

PreviousNext

Return to Csevegő