Javaslatok a fórummal kapcsolatban

Fórumszabályzat, általános információk és a fórummal kapcsolatos javaslatok

Re: Javaslatok a fórummal kapcsolatban

Postby foxpro » 2012.02.25. 11:51

Norb wrote:
FTi wrote:
Az összekötés miben nyilvánulna meg?

A felhasználók mergelésére gondoltam, így be lehetne azonosítani, hogy egy adott fórumozó, melyik versenyző, avagy fordítva, lehetne egy versenyzőnek is e-mailt küldeni. Lehet ám, hogy ez csak engem zavar, mert a többiek tudják fejből, hogy ki-kicsoda.

Norbi

A versenyengedélyesek látják a felhasználói profilban megadott teljes nevet, ha rákattintanak az egyénre. A többieknek meg miért kellene.
Egyébként is fura, hogy kéred ezt, amikor a teljes neved magadása annyiból áll, hogy "Norbert".
foxpro

Postby Norb » 2012.02.25. 17:19

foxpro wrote:
Norb wrote:

A felhasználók mergelésére gondoltam, így be lehetne azonosítani, hogy egy adott fórumozó, melyik versenyző, avagy fordítva, lehetne egy versenyzőnek is e-mailt küldeni. Lehet ám, hogy ez csak engem zavar, mert a többiek tudják fejből, hogy ki-kicsoda.

Norbi

A versenyengedélyesek látják a felhasználói profilban megadott teljes nevet, ha rákattintanak az egyénre. A többieknek meg miért kellene.
Egyébként is fura, hogy kéred ezt, amikor a teljes neved magadása annyiból áll, hogy "Norbert".

Csak arról szólt a dolog, hogy kerestem contacot valakihez, akinek tudtam a nevét, megtaláltam a versenyzők között, de ott nem láttam e-mail címet, míg a fórumon keresztül valószínüleg tudtam volna üzenni.

Norbi
Norb
Norb

Postby FTi » 2012.02.26. 15:08

Norb wrote:A felhasználók mergelésére gondoltam, így be lehetne azonosítani, hogy egy adott fórumozó, melyik versenyző, avagy fordítva, lehetne egy versenyzőnek is e-mailt küldeni. Lehet ám, hogy ez csak engem zavar, mert a többiek tudják fejből, hogy ki-kicsoda.

Norbi

Ja, általában tudják. Ha mégsem, lehet kérdezni :) A fórum alapvetően anonim, ezen nem szeretnénk változtatni, illetve, ahogy Gyula is írta, a versenyengedélyesek látják a többiek valódi nevét.
FTi
Adminisztrátor

Postby nymus » 2012.02.26. 17:27

FTi wrote:
Norb wrote:A felhasználók mergelésére gondoltam, így be lehetne azonosítani, hogy egy adott fórumozó, melyik versenyző, avagy fordítva, lehetne egy versenyzőnek is e-mailt küldeni. Lehet ám, hogy ez csak engem zavar, mert a többiek tudják fejből, hogy ki-kicsoda.

Norbi

Ja, általában tudják. Ha mégsem, lehet kérdezni :) A fórum alapvetően anonim, ezen nem szeretnénk változtatni, illetve, ahogy Gyula is írta, a versenyengedélyesek látják a többiek valódi nevét.

Már aki odaírja... :)
Hiába kötelező ott megadni, van aki titkolódzik... Biztos vmi beépített... :roll:
..............................
nymus
MFTSZ versenyző

Postby Norb » 2012.02.26. 19:19

FTi wrote:

Norbi

Köszi a választ, remélhetőleg hamarosan nekem sem fog ez gondot okozni :)

Norbi
Norb
Norb

Postby loksi67 » 2012.05.09. 18:48

hali

ha volna ra igeny akkor javasolnam egy "telekocsi/utitars" rovat letrehozasat - esetleg versenyek szerinti felbontasban. oda lehetne irni, hogy ki mikor es honnan indul + szabad helyek szamat + elerhetöseg.
loksi67

Postby Zo-Lee » 2012.05.09. 19:08

loksi67 wrote:hali

ha volna ra igeny akkor javasolnam egy "telekocsi/utitars" rovat letrehozasat - esetleg versenyek szerinti felbontasban. oda lehetne irni, hogy ki mikor es honnan indul + szabad helyek szamat + elerhetöseg.

Vagy kertes házban lakók, kert mérete,felverhető sátrak száma,kerti zuhanyzó megléte vagy locsoló tömlő,
közelben található ivó és étkezde vagy bolt!! :up:
Anschütz 2002 SA,Hawke Air Max 3-9x40 OA
Zo-Lee
MFTSZ versenyző

Postby FTi » 2012.05.09. 20:33

loksi67 wrote:hali

Csinálhatok egy kiemelt topikot (ami mindig felül van) ebből a célból, viszont a "telekocsi" már régóta működik pl. a keleti végeken, csak nem a fórumon beszéljük meg, hogy ki kivel megy.
FTi
Adminisztrátor

Postby loksi67 » 2012.05.09. 21:34

en dijaznam ha lenne ilyen topik, ha megyek versenyre altalaban van 1-2 hely a kocsiban. talan ez jobb lenne, mint körlevelet irni az ismerösöknek. de döntsek el a modik, hogy kell e vagy nem.
loksi67

Postby D Durst Ferenc » 2012.09.04. 12:55

Valami arabbarát hecker betámadta az oldalunkat! :baseball: délelöttlegalább ötször is
egy arab irást zenét játszó oldal jelent meg a CIMLAP helyett!Üdv!durst
Földönfutó...
D Durst Ferenc
MFTSZ versenyző

PreviousNext

Return to A fórum használata