VESZEK szereléket

Eladó és keresett eszközök, felszerelések

Re: VESZEK szereléket

Postby doki » 2010.05.19. 23:35

kzozee wrote:Viszont észrevettem egy trükkös dolgot :evil:

Ha leírod, hogy .... (körbeírom, mert ha leírnám nem vennétek észre a különbséget) - tehát: négy betű, végtermék, amit jelzőként a nagyon nem jó dolgokra használunk, akkor a végleges szövegben a rossz szót használja helyette. :shock:
ügyes :respect:

És van még pár ilyen.... de most ne próbáld ki mindet. :)
AA-TX200HC + Sightron SIII 10-50x60
doki
MFTSZ versenyző

Postby Pilátus » 2010.05.23. 02:41

kzozee wrote:Szerencsés helytartó, éppen jött egy szőnyeg, de repülő fajta, szóval kell néhány ezres, hogy ráállva felmászhass. :evil:

Dabason ki is akartam porolni azt A szőnyeget ,ólom szőnyeggel terítve a Dabasi homok katlant...Ki is tömtem a farzsebemet ezresekkel ,de hamar (autó) szőnyegedre pattantál ...Ez tényleg repülő fajta, mert mire körül néztem már el is repített téged,csak úgy porzott....Már kezdtem azt hinni hogy talán a harci szekerem érkezésének robbaja miatt poroztál el ,de az ottani krónikások szerint inkább azért mert a ki helyezett figurák helyett azok környékét poroltad el rendesen :shoot: ....Hááát ha őők mondják :) Csak nem az MK3 mintájú szőnyeged porolt ennyire??...Én is le törölgettem a port a szerelékemröl, amely összesen 3mm "légrést állandósít" a már rég csak porosodó fegyverem és az új még porszemet sem látott távcsővem közt.. egyéb hííján ki is próbáltam és most már tudom nem fog már többé porosodni :up:
Pilátus

Postby kzozee » 2010.05.23. 07:17

Ott voltam Dabason, akiket ismertem azoknak köszöntem, akiket nem, azoknak bemutatkoztam. Miután az avatarod meglehetősen hiányos, és a bemutatkozáskor elfelejtetted közölni, hogy te vagy Pilátus, nem is tudtam, hogy ott vagy. Az MK3-at kivittem ahogy ígértem, és eladtam ahogy reméltem.
Ha tanácsot elfogadsz: néha kevesebb szóvirággal többet elérsz.
kzozee

Postby Pilátus » 2010.05.26. 13:04

kzozee wrote:Ott voltam Dabason, akiket ismertem azoknak köszöntem, akiket nem, azoknak bemutatkoztam. Miután az avatarod meglehetősen hiányos, és a bemutatkozáskor elfelejtetted közölni, hogy te vagy Pilátus, nem is tudtam, hogy ott vagy. Az MK3-at kivittem ahogy ígértem, és eladtam ahogy reméltem.
Ha tanácsot elfogadsz: néha kevesebb szóvirággal többet elérsz.

Szép befejezés ,gratulálok ez igazi telitalálat volt akkor számodra Dabason...Már megint egy igazi nehéz fegyverrel kell majd mindenkinek felveni a küzdelmet a kategóriábán...Belátom,belátom ólcsobb egy ilyent venni mint ellene harcolni...De remélem az a kategoria 16-os lesz...Üdv mindenkinek...
Pilátus

Previous

Return to Adás-vétel